Przyjdź z dzieckiem i zobacz naukowe atrakcje!

Już 9 czerwca na Politechnice Warszawskiej przy okazji zawodów SUMO Robotów odbywa się event dla rodzin! Zapisz dziecko na warsztaty z robotyki lub programowania oraz zobacz jakie robotyczne atrakcje dla Was przygotowaliśmy!

Atrakcje dla dzieci i rodziców Odwiedź nas 9 czerwca!

Warsztaty z robotyki organizowane przez firmę TwojRobot.pl dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły przygody z robotami albo dla tych, którzy chcą poznać nowe możliwości! Na warsztaty liczba miejsc jest ograniczona- zapisz się wcześniej! Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat- warsztaty co godzinę!

Wystawa robotów organizowana przez firmę TwojRobot.pl- będzie można zobaczyć robota Alpha, Dash &Dot, Roboty LoFI, roboty marki LEGO: Lego Boost, LEGO Ev3 i inne. Do dyspozycji będą stoiska, na których będzie można sterować robotami i wykonywać ciekawe zadania- takie, jak np. wydostanie się z labiryntu lub rozegranie meczu! 

Firma AleZebra przygotowała na ten event niesamowite atrakcje- dmuchańce takie, jak:

  • dmuchany mini Escape Room,
  • metrowa dmuchana zebra,
  • łapacz nagród– złap, jak najwięcej dolarów!
  • tancerz- 4 metrowa zebra.

Firma Aemca przygotowała dla dzieci pokaz drukarek 3D! Na stanowisku firmy będzie można zobaczyć, jak wygląda druk 3d, na czym on polega, a nawet dostać gratisowy wydruk! Dodatkowo firma Aemca sponsoruję długopisy 3d w konkursie zawodów SUMO i drukarkę 3D w konkursie Freestyle!

Pokaz robotów Robo-show.pl niezapomniane pokazy wieeeelkich robotów, z którymi można przybić piątkę, zrobić sobie zdjęcie lub zobaczyć niezapomniany taneczny show!

W5 Arena zaprezentuje nam sprzęt: karabiny, które są używane na paintballu laserowym, wydają efekty świetlne i dźwiękowe (przypominające bojowe użycie karabinu). Każdy będzie mógł sobie zrobić z karabinem zdjęcie.

Koła naukowe Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej przygotowały specjalne atrakcje i pokazy swoich projektów i osiągnięć!

Ponadto każdy zwiedzający na auli głównej w godzinach 14:00-17:00 będzie mógł zobaczyć naszych zawodników w akcji! Jak wyglądają ich roboty i jak radzą sobie na ringu.

Rejestracja na warsztaty Liczba miejsc ograniczona!


Kontakt i lokalizacja

Event dla rodzin

Wydział Transportu, Politechnika Warszawska

ul. Koszykowa 75, Warszawa

mail: zawody@dociekliwyalbert.pl